facebook

604 947 994

Nabízíme Vám:
  • Mytí vozidel na provozovně
  • Mobilní mytí vozových parků
  • Mobilní myčky - hotely a sportoviště
  • Příprava vozidel na prezentace a svatby
  • Prodej přípravků

Technologie

Pro naše čištění používáme technologii bez použití vody britské značky Starbrite. Co se týká mytí exteriérů, tato technologie si poradí s 95% špinavých vozidel. Zbylá, silně znečištěná auta je nejdříve potřeba umýt vodou nebo párou, hrozilo by totiž poškrábání laku. Běžně špinavé auto naopak dokonale rozzáří a zanechá skvěle čisté a chráněné proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí.

 Důležitým doplňkem pro dokonale čisté auto jsou kvalitní utěrky z mikrovlákna. Vaše auto dokonale vyleští, ale v žádném případě nepoškrábe lak, tak jak je tomu v klasických kartáčových myčkách.

Jak to funguje?

Exteriér

Nanesení přípravku - aplikujeme přípravek přímo na karoserii a necháme 10 - 15s působit.

Setření přípravku - špínu, která se oddělila od povrchu karoserie setřeme mikrovláknovou utěrkou.

Leštění - druhou utěrkou z mikrovlákna vyleštíme auto do sucha.

Výsledek - dokonale čisté a chráněné auto

 

Interiér

Vysátí interiéru - vysátí celého vozu včetně zavazadlového prostoru

Ošetření plastů - palubní desku a všechny plastové části interiéru nejprve zbavíme nečistot a poté oživíme speciálním přípravkem.

Čištění sedadel - na sedadla naneseme přípravek, který utěrkou aktivujeme na pěnu a zbavíme tkaniny skvrn. Poté sedadlo vytepujeme. Kožené sedačky nejprve zbavíme nečistot a posléze ošetříme speciálním přípravkem na kůži

Desinfekce interiéru - v celém interiéru aplikujeme bezchlórovou desinfekci, která bude auto chránit až 21 dní. Tato služba je vhodná pro alergiky, rodiny s dětmi nebo pro majitele domácích mazlíčků.

 

 
 

©2023 FLEXIDRY - Mobilní ruční mytí aut Olomouc a okolí
Pro naše čištění používáme ekologicky šetrnou technologii bez použití vody. Všechny produkty ECO TOUCH jsou netoxické, biologicky rozložitelné a neobsahují fosfáty. Přípravky jsou vyrobené na bázi destilované vody s antistatickými přísadami, které odpuzují nečistoty a zanechají tak vaše auto déle čisté.