facebook

604 947 994

Nabízíme Vám:
  • Mytí vozidel na provozovně
  • Mobilní mytí vozových parků
  • Mobilní myčky - hotely a sportoviště
  • Příprava vozidel na prezentace a svatby
  • Prodej přípravků

Nano Ceramic Protect

Nano Ceramic Protect

 

Představujeme Vám TOP novinku z repertoáru našich služeb. Koncem února 2017 jsme se stali oficiálním certifikovaným aplikačním centrem autokosmetiky značky Nano Ceramic Protect. Jedná se o revoluční produkty povrchové nano keramické ochrany laku, oken, kůže, textilu, plastů a disků. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie – nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrzuje i atest ilac – MRA

 

 

 Nano Ceramic Protect Hard 9H:

Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu. Vysoce kvalitní výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu vozidla. Doporučena revitalizace jednou ročně s Nano Ceramic Protect Soft. Deklarovaná ochrana je 3 roky (1 vrstva) až 5 let (2 vrstvy).

– vysoká hydrofobnost

– prohloubení a rozjasnění barvy povrchu

– odolnost vůči UV záření

– vysoká odolnost vůči teplotám

– odolnost vůči silným chemikáliím

– odolnost vůči škrábancům

– zabraňuje korozi nebo oxidaci

– odstranění pouze odleštěním – odbroušením

Povrch, na který má být aplikována nano vrstva musí být předem dokonale umytý a odmaštěný, zbavený všech nečistot, dehtu, polétavé rzi, pryskyřice a předchozí ochranné aplikace. Tato procedura je již zahrnuta v ceně aplikace produktu.

Před aplikací této vrstvy doporučujeme provést korekci laku, která není v ceně aplikace tohoto produktu. Cena Vám bude sdělena při prohlídce vozu, ceny začínají na 2000 Kč.


Nano Ceramic Protect Soft:

Nanopovlak chránící lak, disky, venkovní plasty a lišty. Jeho vlastnosti výrazně eliminují intenzitu mytí a čištění a tak šetří čas i peníze. Doporučena revitalizace jednou za 6 měsíců.

– extrémní hydrofobnost

– prohloubení a rozjasnění barvy povrchu

– odolnost vůči UV záření

– trvanlivost až 12 měsíců

– ochrana před škodlivým vlivem vnějších faktorů


Nano Ceramic Protect Crystal Wax:

Vysoce kvalitní nanopovlak chránící lak před škodlivým vlivem vnějších faktorů. Vlastnosti Nano Ceramic Protect Crystal Wax výrazně eliminují intenzitu mytí a čištění a tak šetří čas i peníze.

– extrémní hydrofobnost

– extrémní rozjasnění barvy povrchu

– odolnost vůči UV záření

– trvanlivost 3 měsíce

– ochrana před škodlivým vlivem vnějších faktorů


Nano Ceramic Protect Glass:

Řidič získává perfektní zlepšení viditelnosti ve dne i v noci. Nanočástice vytvářejí odolnou keramickou vrstvu, která okamžitě odpuzuje vodu při jízdě v dešti – výrazně se eliminuje potřeba použití stěračů. Vysoká odolnost Nano Ceramic Protect Glass vůči nízkým teplotám výrazně usnadňuje čištění namrzlých oken.

– vynikající odpuzování vody při jízdě v dešti

– odolnost vůči nízké teplotě – snadno se čistí namrzlá okna

– vyšší odolnost proti mechanickému poškození

– snadno se udržuje čisté sklo

– výborná viditelnost i za zhoršených povětrnostních podmínek

– odolnost vůči chemikáliím


Nano Ceramic Protect Fabric:

Nano ochranný povlak čalounění, alcantary a čalouněných střech kabrioletů poskytuje vynikající dlouhodobou ochranu. Nano Ceramic Protect Fabric zabraňuje tvorbě nečistot a také pomáhá udržovat čalounění v perfektním stavu tak dlouho, jak je to možné.

– extrémní hydrofobnost

– rozjasnění barvy povrchu

– odolnost vůči UV záření

– trvanlivost 6 – 12 měsíců

– ochrana před škodlivým vlivem vnějších faktorů


Nano Ceramic Protect Leather:

Efektivní a stabilní nano ochrana koženého čalounění. Ochráněný povrch je odolný vůči tvorbě skvrn, zabarvení a tvorbě prasklin. Díky Nano Ceramic Protect Leather nečistoty nepřilnou k čalounění a špína není absorbována do vnitřku struktury polstrování „ hydrofobní účinek“ a tak nečistoty mohou být snadno odstraněny.

– extrémní hydrofobnost

– prohloubení barvy kůže

– odolnost vůči UV záření

– trvanlivost 3 -6 měsíců

– ochrana před oděrem


Nano Ceramic Protect Plastic:

Účinně chrání vňejší i vnitřní plasty a pneumatiky od blednutí a před mechanickým poškozením nebo UV zářením. Ochranný štít Nano Ceramic Protect Plastic výrazně zjednodušuje proces čištění a poskytuje dlouhodobou ochranu barevnosti s přirozeně matným efektem.

– extrémní hydrofobnost

– prohloubení barvy

– odolnost vůči UV záření

– trvanlivost 3 -6 měsíců

– ochrana před oděrem

Galerie


©2024 FLEXIDRY - Mobilní ruční mytí aut Olomouc a okolí
Pro naše čištění používáme ekologicky šetrnou technologii bez použití vody. Všechny produkty ECO TOUCH jsou netoxické, biologicky rozložitelné a neobsahují fosfáty. Přípravky jsou vyrobené na bázi destilované vody s antistatickými přísadami, které odpuzují nečistoty a zanechají tak vaše auto déle čisté.